„Dongguan Enuo Mould Co, Ltd“ yra dukterinė Honkongo BHD grupės įmonė. Plastikinių formų projektavimas ir gamyba yra jų pagrindinė veikla. Be to, taip pat turi būti naudojamos metalinių detalių CNC apdirbimas, prototipų tyrimai ir plėtra, tikrinimo įtaisai / matuoklių tyrimai ir plėtra, plastikinių gaminių liejimas, purškimas ir surinkimas.

Which picture will you choose from the end of this artical
Kūrybiškumas 5 komentarai 2020 spalio 27 d

Kurį paveikslą pasirinksite iš šio meno kūrinio pabaigos

Oho, vaikinai! naujas pelėsių siuntimo laikas !! Cha, pažiūrėk, kokia laiminga yra mūsų rinkodaros mergina!

Na, prieš paskelbiant šią nuotrauką, mano širdyje kovojo dilema. Draugas, kuriam priklauso daug „linksIn“ ryšių, man maloniai patarė: Ei, Haris! nėra gerai kviesti merginą stovėti su formomis, ypač su dideliu besišypsančiu veidu! Nagi, pelėsių gamyba turėtų būti labai rimtas atvejis, gerai? Gali technikos vaikinas, turintis kalibrą ar piešimo popierių pakeisti, būtų daug tinkamesnis?

Which picture will you choose from the end of this artical d

Tą akimirką, kaip jis nurodė, man gaila, kad mūsų komandai sunku, nes tai, ką padariau, mieliems skaitytojams parodė lengvabūdišką įspūdį. Panašu, kad publikos akys yra vienintelis mano skelbimo tikslas! Taigi šį kartą aš ketinau daryti taip, kaip jis pasiūlė, būti oficialus kaip „tikras“ pelėsių gamintojas! Tada rimtai nufotografavau pirmąją nuotrauką su kolegų pagalba. kaip ir žemiau pateiktame paveikslėlyje, visi pelėsiai ir produktai, parodyti prieš mano objektyvą, oficialūs ir švarūs, visi yra teisingi. bet jaučiu, kad kažkas prarasta ...

Which picture will you choose from the end of this artical c

Kai baigsiu fotografuoti, planuoju eiti atgal. Mūsų „po 90-ųjų“ mergina pasakė: ar galėčiau turėti nuotrauką su šiuo pelėsiu? Aš pasakiau, žinoma! Tada ji pradeda kurti įvairiausias „profesionalias“ pozas su liejimo forma, kaip ir asmeninę asmenukę, o kiti dirbtuvėse dirbantys darbuotojai visi juokdamiesi užsidarė už kameros, staiga dirbtuvės atmosfera tapo šilta ir darni. Mūsų komandos nariai yra patenkinti savo pasirodymu ir jų besišypsančiuose veiduose matėsi pasiekimų jausmas ...

Gerai, įrankių gamyba turėtų būti rimtas ir tikslus atvejis, tačiau mūsų darbuotojams taip pat gali būti svarbu dirbti su gera nuotaika. Kaip žinote, kai projekto laikas yra trumpas, mūsų darbuotojai dažnai dirba viršvalandžius, net per naktį, kad išlaikytų numatytą laiką, tesėtų pažadą klientams. Proceso metu jie yra pavargę ir įsitempę, jei įmanoma parodyti pagarbą ir įvertinimą jų darbui ir produktui, kodėl gi ne? Kai jie spindi savo „meistriškumu“, ar neturėtume leisti jiems išgirsti mūsų plojimų? Įrankiai yra šalti, bet kolektyvo šiluma!

Dabar per dieną daugybė įrankių įmonės savininkų skundžiasi: Vis sunkiau įdarbinti darbuotojus, nesvarbu, ar dizaineriai, ar inžinieriai, ar mašinų valdymas. ypač „po 90-ųjų“ grupei, kaip jų nuomone, pelėsių gamybos pramonėje nėra per daug linksma. Naujoji karta turi savo apibrėžimą apie darbą, laimė tampa vis svarbesniu veiksniu kuriant ir stiprinant komandą.

Taigi, mielas skaitytojau, ar manai, kad į kasdienį darbą įtrauki kokią nors laimingą sceną, atpalaiduok komandą, kai procesas nėra įtemptas, ar ne? parodykite savo požiūrį pasirinkdami paveikslėlį iš žemiau dviejų.

Which picture will you choose from the end of this artical b

Which picture will you choose from the end of this artical


Skelbimo laikas: 2020 m. Spalio 27 d
- Kitas įrašas